Taxi dopasowane do

Twoich potrzeb

Multi Taxi Kołobrzeg Cennik

Cennik Multi Taxi Kołobrzeg

Cennik Taxi Kołobrzeg

Usługa   Cena w zł
Opłata początkowa w tym pierwszy km   10.00
Opłata za 1 km taryfa 1 /6:00-22:00/ 5.00
Opłata za 1 km taryfa 2 /22:00-6:00/ niedziele i święta/ 6.00
Opłata za 1 km taryfa 3 /6:00-22:00/ 10.00
Opłata za 1 km taryfa 4 /22:00-6:00/ niedziele i święta 12.00
Opłata za jedną godzinę postoju   60.00
Jednostka taryfowa   2.50

Cennik Multi Taxi Kołobrzeg- usługi specjalne

USŁUGI SPECJALNE -Cennik Taxi Kołobrzeg CENA
Cena za wykonanie zakupów , dostarczenie drobnej paczki czy listu na terenie miasta Kołobrzeg .   40.00 zł + wartość zakupów 
Cena za wykonanie zakupów , dostarczenie drobnej paczki czy listu – Podczele   60.00 zł + wartość zakupów 
Cena za wykonanie zakupów , dostarczenie drobnej paczki czy listu poza strefą miasta Kołobrzeg 10.00 zł + wartość zakupów + koszt kursu wg. taksometru
Uruchamianie za pomocą kabli  – Na terenie miasta Kołobrzeg 40.00 zł
Odprowadzenie samochodu Klienta 10.00 zł+ koszt kursu wg. licznika x 2

Zamówienie pojazdu Bus lub Kombi
Cena kursu bez rabatu + 5 zł

Przewóz zwierząt – usługa bez rabatu + 5 zł

Taxi Kołobrzeg - MultiTaxi.pl-Twoje tanie taxi , Taxi Kołobrzeg , Taxi Grzybowo , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno, Taxi Sianożęty , Taxi Rogowo , Cena Taxi Kołobrzeg, Ceninik Taxi Kołobrzeg, Taksówka Kołobrzeg

Kilka słów o Multi Taxi – Twoim tanim taxi Kołobrzeg.

Multi Taxi Kołobrzeg  to korporacja taksówkarska specjalizująca się w przewozie osób. Oferujemy tanie lecz na bardzo wysokim poziomie przejazdy taksówkami osobowymi w przeciwieństwie do konkurencyjnych korporacji. Realizujemy również usługi innego typu usługi , które nieodzownie łączą się z zakresem naszych możliwości. Z pełnym profesjonalizmem wykonamy dla Państwa drobne zakupy , czy odprowadzimy Państwa samochód.  

Klienci biznesowi bardzo chętnie wybierają naszą korporację , gdyż jak sami mówią oferujemy Im niewątpliwie najlepsze ceny , wysoki poziom usług i przede wszystkim wygodny sposób rozliczeń. W ramach obsługi firm prowadzimy współpracę stałą jak również okazjonalną (np. obsługa konferencji , szkoleń , zebrań itp. )

Niewątpliwie wszyscy nasi Kierowcy oczywiście zadbają o realizację Państwa potrzeb w najlepszy możliwy dla nich sposób. 

Bez wątpienia , w zależności od potrzeb naszych wszystkich Klientów zapewniamy samochody z udogodnieniami najbardziej zbliżonymi do Państw preferencji . Dlatego wszystkie usługi realizujemy z pełnym profesjonalizmem , w związku z tym nasza korporacja cieszy się tak dużym uznaniem zarówno kołobrzeskich jak i przyjezdnych Klientów.

Standardowo Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu . Niewątpliwie świadczymy usługi przewozowe na Państwa rzecz niezmiennie z uśmiechem na twarzy , nie bacząc na porę dnia czy nocy.

Obszar działania Multi Taxi Kołobrzeg.

Chociaż głównym obszarem działania naszej korporacji jest miasto Kołobrzeg to niezmiernie miło będzie nam odebrać lub zawieźć Państwa do naszych sąsiednich miejscowości. Takie Miejscowości jak Ustronie Morskie , Dźwirzyno , Grzybowo czy Rogowo nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Wszyscy nasi Kierowcy , bez żadnego wyjątku to licencjonowani taksówkarze posiadający oczywiści wszystkie aktualne badania jak również zaświadczenia o niekaralności . Bez wątpienia doświadczenie każdego z nich w pracy na stanowisku Kierowcy Taxi , sięga w praktyce wielu lat co wiarygodnie przekłada się na doskonałą znajomość topografii Kołobrzegu.

Reasumując , głównym celem , który nieustannie przyświeca nam oraz naszym Kierowcą jest komfortowy oraz bez wątpienia bezpieczny przewóz osób i takim go właśnie realizujemy.  

W ofercie Multi Taxi Kołobrzeg posiadamy samochody typu bus , kombi , sedan czy van. 

W większości naszych taksówek istnieje możliwość płatności kartą lecz owy fakt chęci takiej płatności należy zgłosić podczas zamawiania taksówki.

Jeśli zdecydowali się już Państwo zamówić naszą taksówkę to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 533 706 707

Na zakończenie jeszcze raz dziękujemy za poświęcony nam czas i jeszcze bardziej zachęcamy do skorzystania z naszych usług gdyż bez wątpienia będą Państwo zadowoleni.

Reklamacje

Kontakt w sprawie reklamacji tylko i wyłącznie za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT ( Przyjmujemy tylko i wyłącznie  reklamacje potwierdzone paragonem z odbytego kursu).

Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno , Taxi Grzybowo , Taxi Sianożęty

Partner główny Multi Taxi Kołobrzeg – www.ozon-tech.pl