Taxi dopasowane do

Twoich potrzeb

zamów już teraz

Zawsze przy Tobie

Multi Taxi Kołobrzeg to taksówka w twojej kieszeni. Zamawiasz Taxi zawsze kiedy chcesz .Pracujemy 24H/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nie tylko taxi

Korzystając z usług Multi Taxi Kołobrzeg nie tylko zamówisz taksówkę, ale również za naszą pomocą zrobisz zakupy lub uzyskasz pomoc techniczną.

W Twojej okolicy

Multi Taxi Kołobrzeg działa nie tylko w centrum miasta Kołobrzeg. Dojedziemy wszędzie tam gdzie sobie życzysz. 

Multi Taxi Kołobrzeg

Multi Taxi  Kołobrzeg to korporacja taksówkarska specjalizująca się w przewozie osób. Oferujemy tanie lecz na bardzo wysokim poziomie przejazdy taksówkami osobowymi w przeciwieństwie do konkurencyjnych korporacji. Realizujemy również  innego typu usługi , które nieodzownie łączą się z zakresem naszych możliwości. Z pełnym profesjonalizmem wykonamy dla Państwa drobne zakupy , czy odprowadzimy Państwa samochód.  

Klienci biznesowi bardzo chętnie wybierają Multi Taxi Kołobrzeg , gdyż jak sami mówią oferujemy Im niewątpliwie najlepsze ceny , wysoki poziom usług i przede wszystkim wygodny sposób rozliczeń. W ramach obsługi firm prowadzimy współpracę stałą jak również okazjonalną (np. obsługa konferencji , szkoleń , zebrań itp. )

 Wszyscy Kierowcy Multi Taxi Kołobrzeg  zadbają o realizację Państwa potrzeb w najlepszy możliwy dla nich sposób. 

W zależności od potrzeb naszych wszystkich Klientów zapewniamy samochody z udogodnieniami najbardziej zbliżonymi do Państw preferencji . Dlatego wszystkie usługi realizujemy z pełnym profesjonalizmem , w związku z tym Multi Taxi Kołobrzeg cieszy się tak dużym uznaniem zarówno kołobrzeskich jak i przyjezdnych Klientów.

Standardowo Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu . Świadczymy usługi przewozowe na Państwa rzecz niezmiennie z uśmiechem na twarzy , nie bacząc na porę dnia czy nocy.

Obszar działania Multi Taxi Kołobrzeg.

Chociaż głównym obszarem działania Multi Taxi Kołobrzeg  jest miasto Kołobrzeg to niezmiernie miło będzie nam odebrać lub zawieźć Państwa do naszych sąsiednich miejscowości. Takie Miejscowości jak Ustronie Morskie , Dźwirzyno , Grzybowo czy Rogowo nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Taxi Dźwirzyno , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Grzybowo , Taxi Rogowo , Taxi Sianożęty , Taxi Gąski , Taxi Mrzeżyno

Wszyscy Kierowcy Multi Taxi Kołobrzeg , bez żadnego wyjątku to licencjonowani taksówkarze posiadający oczywiści wszystkie aktualne badania jak również zaświadczenia o niekaralności . Bez wątpienia doświadczenie każdego z nich w pracy na stanowisku Kierowcy Taxi , sięga w praktyce wielu lat co wiarygodnie przekłada się na doskonałą znajomość topografii Kołobrzegu.

Reasumując , głównym celem , który nieustannie przyświeca nam oraz naszym Kierowcą jest komfortowy oraz  bezpieczny przewóz osób i takim go właśnie realizujemy.  

W ofercie Multi Taxi Kołobrzeg posiadamy samochody typu bus , kombi , sedan czy van. 

W większości naszych taksówek istnieje możliwość płatności kartą lecz  fakt chęci takiej płatności należy zgłosić podczas zamawiania taksówki.

Jeśli zdecydowali się już Państwo zamówić  taksówkę Multi Taxi Kołobrzeg to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 533 706 707

Na zakończenie jeszcze raz dziękujemy za poświęcony nam czas i jeszcze bardziej zachęcamy do skorzystania z naszych usług , gdyż bez wątpienia będą Państwo zadowoleni.

Multi Taxi Kołobrzeg-Kontakt

Kontakt w sprawie reklamacji tylko i wyłącznie za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT.

 ( Przyjmujemy tylko i wyłącznie  reklamacje potwierdzone paragonem z odbytego kursu).  

 

 

Partner główny MultiTaxi Kołobrzeg – www.ozon-tech.pl 

Taxi Kołobrzeg - MultiTaxi.pl-Twoje tanie taxi
Multi Taxi Kołobrzeg , Taxi Kołobrzeg , Taxi Grzybowo , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno, Taxi Sianożęty , Taxi Rogowo

Zamów już teraz

533 706 707

Cennik Multi Taxi Kołobrzeg

Usługa Cena w zł
Opłata początkowa w tym pierwszy km 10.00
Opłata za 1 km taryfa 1 /6:00-22:00/ 5.00
Opłata za 1 km taryfa 2 /22:00-6:00/ niedziele i święta/ 6.00
Opłata za 1 km taryfa 3 /6:00-22:00/ 10.00
Opłata za 1 km taryfa 4 /22:00-6:00/ niedziele i święta 12.00
Opłata za jedną godzinę postoju 60.00
Jednostka taryfowa 2.50
Exit mobile version